Kto sa môže zúčastniť súťaže?

Do súťaže „Letná grilovačka s Taurisom“ sa môže zapojiť každý návštevník webstránky www.grilujem.sk , ktorý v čase konania súťaže dosiahol vek minimálne 15 rokov.

Kedy prebieha súťaž?

Súťaž prebieha od 10.6.2013 do 31.7.2013

Ako sa mám zapojiť do súťaže?

Užívateľ sa zapojí súťaže stlačením tlačidla  „Zapojiť sa do súťaže“ na podstránkach http://grilujem.sk/sutaz-grilovanie/, http://grilujem.sk/galeria-idealna-grilovacka/miss-chutne-masko/ alebo http://grilujem. sk/galeria-idealna-grilovacka/mister-hora-masa/, vyplnením kontaktného formuláranahratím súťažnej fotografie.

Aké fotografie mám poslať do súťaže?

Uverejnené fotografie musia spĺňať nasledujúce kritériá:

  1. Veľkosť  nahrávaného súboru (fotografie) nepresiahuje veľkosť 5 MB.
  2. Na fotografií je v popredí vyobrazená osoba  s tematikou letného grilovania "Miss chutné mäsko"  - žena v prostredí grilovacej párty, "Mister hora mäsa"  - muž pri grilovaní mäsa, resp. pri grile
  3. Kvalita fotografie zodpovedá požiadavkam technického zabezpečovateľa súťaže
  4. Fotografia neobsahuje vulgárne gestá, neuráža menšiny, náboženstvo ani sexuálnu orientáciu jedincov, neobsahuje nahotu a nepoškodzuje dobré meno spoločnosti Tauris. 

 

Poznámka: Administrátor webstránky si vyhradzuje právo nezverejniť fotografiu, ak podľa jeho uváženia nebol splnený niektorý z kritérií pre uverejnenie. Súťažiaci odoslaním kontaktného formulára súhlasí so spracovaním jeho osobných údajov na komečné účely. Získané osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám.

Ako sa zobrazia fotografie v súťažných galériách?

Fotografie uverejnenia na podstránkach s galériou admistrátori webstránky, ak spĺňajú kritériá technického zabezpečovateľa súťaže.

Ako vyhodnotíme víťazov súťaže?

Najlepšie fotografie z kategórií „Miss chutné mäsko“ a „Mister hora mäsa“ vyberieme na základe najväčšieho počtu vašich hlasov.

  • Hlasovať môžete pomocou ikoniek pod každou fotografiou
  • Najlepšie komentáre k fotkám z kategórií „Miss chutné mäsko“ a „Mister hora mäsa“ vyberieme na základe počtu "Páči sa mi to" v komentároch. 
  • Hlasovať môžete pomocou funkcionality "Páči sa mi to" pod každou fotografiou

 

Kedy a kde zverejníte víťazov súťaže?

Výhercov súťaže „Letná grilovačka s Taurisom“ uverejníme na stránkach www.grilujem.skwww.tauris.sk a Facebook stránke „Zbožnujem dobré jedlo“  31.7.2013 po 16.00.

Aké sú ceny do súťaže?

Výhercovia kategórií „Miss chutné mäsko“ a „Mister hora mäsa“

  • 2x víkendové pobyty na Slovensku.

Pobyt zahŕňa 2x ubytovanie na chate pre viacero osôb, mäsové výrobky od spoločnosti Tauris

  • Autori 2 najvtipnejších komentárov k fotkám

2x poukážka na nákup v ochodnom reťazci Tesco v hodnote 20 Euro

Podmienkou odovzdania výhry je súhlas so zverejnením fotografie pri preberaní ceny.